1. Servis priamo na mieste

Náš mobilný pneuservis je pripravený vyraziť k Vám na pomoc, či už pri výmene letnej sady pneumatík za zimnú, alebo pomôcť pri defekte. S deravou pneumatikou tak nemusíte ísť do kamenného pneuservisu.

2. Šetrenie času a financií

Čas sú peniaze, nemusíte ho strácať tým, že so svojimi vozidlami budete chodiť do pneuservisu, keď ten môže prísť priamo k Vám. Ušetríte čas cesty, čas čakania a tým pádom aj financie, lebo sa môžete venovať tomu, čo aktuálne potrebujete. Výmenu pneumatík spravíme za Vás.

3. Profesionálna pomoc

Naši technici sú špeciálne školení pre riešenie rôznych situácií. Dokážu určiť najlepší možný spôsob opravy defektu, či optimálny spôsob ako vymeniť sady pneumatík.

4. Kontrola celkového stavu pneumatík

Naši technici po výmene skontrolujú stav aj ostatných pneumatík, ktoré nemali defekt, prípadne ktoré neboli vymenené za nové. V prípade nutnosti navrhnú akciu, ktorú by bolo, vzhľadom na bezpečnosť posádky a cestnej premávky, nutné vykonať.

5. Nielen defekty, ale aj kompletné prezutie

Mobilný pneuservis dokáže pomôcť v prípade defektu, ale to nie je všetko. Ak potrebujete prezuť svoje vozidlá, náš plne vybavený mobilný pneuservis je Vám k dispozícii. Dokonca aj ak nemáte pneumatiky, tak ich vie doviezť na miesto určenia a prezuť bez toho, aby ste kvôli tomu museli niekam ísť.